Hakkımızda

Kurulduğu ilk günden bu yana, adı sürekli olarak "ilk"lerle anılan bir firma düşünün. 60 yılı aşkın süredir "Türkiye'de olmayanı üretmek veya getirmek" felsefesiyle yol alan ve büyüyen bir firma... İşte Ayvaz'ı özetleyen anahtar sözcükler bunlar. Onu "kalite" kavramı ile özdeş kılan ve bugün dünyanın 83 ülkesine imzasını atmasını sağlayan anlayış işte burada yatıyor.

Ayvaz Yalıtım Teknolojileri, bu anlayışın üzerine 2011 yılında kurulan ve dünyanın en iyi yalıtım malzemelerini ülkemize kazandırmayı misyon olarak gören bir şirkettir. Aspen Aerogels ve Venture Tape firmalarının Türkiye distribütörlüğünün yanı sıra, "endüstriyel enerji tasarrufu" başlığı altında ekspertiz, raporlama ve uygulama konusunda da uzman bir çözüm ortağıdır.

Neden Ayvaz Yalıtım Teknolojileri?

Üstün Ürünler

Endüstriyel yalıtım (izolasyon) konusunda size daha ince, daha yüksek performanslı ve daha uzun ömürlü ürünler sunuyoruz.

Yüksek Tecrübe

1948'den beri sektöre "ilk"leri kazandıran Ayvaz'ın endüstriyel tecrübesini, dinamik bir kadro ile işletmenize yansıtıyoruz.

Detaylı Ekspertiz

Termal kameralarla yapılan ölçümler sonucunda, işletmenizdeki ısı kayıplarını saptıyor ve size özel en uygun çözümü geliştiriyoruz.

Maksimum Fayda Prensibi

İşletmenize "en ucuz ve en verimli" sistemi kurarak "maksimum düzeyde enerji verimliliğine sahip olmanız için çalışıyoruz.

Referanslarımız

Yalıtım konusunda yardıma mı ihtiyacınız var?

Tecrübeli mühendislerimizle ve üstün performanslı ürünlerimizle size yardımcı olabiliriz.